wampir energetyczny

Wampir energetyczny

Czy kiedykolwiek czułeś się nieswojo w towarzystwie konkretnej osoby? Czy atakowało cię uczucie zaniepokojenia czy nerwowości niemające wyraźnego źródła, a także nagły brak chęci do działania, wyczerpanie, niemoc i smutek? Jeśli tak, najpewniej miałeś do czynienia z wampirem energetycznym! 

Wampir energetyczny a wampir emocjonalny

Już na wstępie należy wspomnieć, że wampir energetyczny to nie wampir emocjonalny. Wampir emocjonalny może wpływać na nas jedynie, podczas dzielenia z nim czasu. Kiedy wspólne drogi się rozchodzą, twoje samopoczucie i nastawienie do świata wraca do normy. O wiele gorsze jest spotkanie z wampirem energetycznym, którego oddziaływanie odczuwa się jeszcze na długo po spotkaniu. 

Wampir energetyczny a toksyczni ludzie

Tak, jak w przypadku wampira energetycznego, toksyczni ludzie mają na nas wpływ głównie podczas spędzania wspólnie czasu. Wtedy na nas oddziałują i żerują, a także nami manipulują dla własnych korzyści. 

Wampir energetyczny, kto to?

Wampir energetyczny wysysa energię z drugiego człowieka, a dzieje się to poprzez połączenie energetyczne. Jest to człowiek, który liczy na pełne oddanie, wychwalanie, pomoc, motywację, ciągłe wsparcie i trwanie obok, nie dając tego samego w zamian. 

Wampir energetyczny niczym pasożyt żeruje na swoim rozmówcy. Po każdym spotkaniu rośnie w siłę, czuje się doskonale, czego nie można powiedzieć o osobie, która dała się mu zmanipulować. Bliskie spotkanie z wampirem rzutuje na każdy obszar życia, nie tylko emocjonalny, ale również zawodowy, partnerski czy czysto towarzyski. 

Wampir energetyczny, co robi?

Manipuluje, gra na emocjach, wzbudza współczucie, zawsze łaknie być w samym sercu zainteresowania, zaprząta uwagę swoją osobą, podjudza, jest egocentryczny. Wampir również 

chłonie nasz dobry nastrój, pragnienie życia i wewnętrzną siłą. W zastępstwie dostajemy od niego to, co negatywne: podły humor, pesymizm, bezsilność, apatię, poczucie strachu, rozdarcia, przygnębienia i stany depresyjne. Często obcowanie z wampirem może skutkować chorobami i niepowodzeniem w każdej dziedzinie życia. Nasza energia zaczyna przypominać energię wampira. Wypływa z nas cała siła duchowa. 

Wampiryzm energetyczny

Wampir energetyczny pobiera energię od swojego dawcy, powlekając go powłoką, nierzadko później jesteśmy w stanie dostrzec zmieniony kolor aury ofiary na barwę wampira. Wampir skupia się na czakrach, które emanują słabą energią, to w nie uderza. Z każdym człowiekiem, z którym mamy styczność, łączy nas jakaś więź. W przypadku połączenia z wampirem, ta więź jest bardzo toksyczna.