Wesele, w jakim stylu?

Ślub to jedno z najważniejszych i najniezwyklejszych wydarzeń życia, dlatego każda para młoda stara się, by należycie przygotować się do tego dnia. Gdzie jednak zorganizować przyjęcie, jaki temat wybrać, jakie dodatki będą pasować do wnętrza sali, jeżeli planujesz wesele, i nie wiesz, na jaki motyw przewodni się zdecydować, oto trzy najpopularniejsze style przyjęć ślubnych.

Wesele w stylu Hollywood

To opcja dla odważnych kobiet, które nie boją się olśniewać i czarować swoim wyglądem. Klasyczny makijaż (czarna kreska na powiece, podkręcone rzęsy, świetlisty brokat i czerwone usta), dziewczęce loki bądź fale, a może kok z lat 50, kobiece suknie podkreślające walory panny młodej, stosowne akcesoria, dopełniające całości, takie jak: rękawiczki lub toczki, a wszystko we wnętrzu wypełnionym złotym akcentem.

Jeżeli decydujesz się na przyjęcie weselne w stylu Hollywood, wybierz elegancką salę, z kryształowymi żyrandolami, lustrami i stołami ozdobionymi perłami i innymi świecidełkami. Dodatki muszą się błyszczeć, ale nie mogą być tandetne.

Amerykański sen, to także samochód. Wynajem aut luksusowych Wrocław pozwoli ci się poczuć, niczym Audrey Hepburn czy Grace Kelly.

Wesele w stylu rustykalnym

To przede wszystkim wybór odpowiedniego miejsca, bliskiego naturze, wpisującego się w wiejski klimat, w otoczeniu kwiatów i drewna. Wnętrze sali ma być odzwierciedleniem przyrody, dlatego stoły, ławki i stołki powinny być wykonane z surowego drewna. Na stołach powinny królować świeżo zerwane kwiaty w prostych naczyniach, a wokół gałązki drzew, szyszki, mech i wiklinowe kosze.

Dominujące kolory to: brąz, zieleń oraz subtelne pastele, które dodają charakteru i odpowiedniego nastroju wystrojowi, lecz również pojawiają się w stylizacji panny młodej. Koronki, złoto, zwiewność, beże, lekkie fryzury muśnięte wiatrem, delikatny makijaż, bukiet z polnych kwiatów, wspaniale nawiążą do motywu przewodniego.