Uszkodzone auto na niemieckiej autostradzie – Jak je przetransportować do najbliższego warsztatu?

Z pewnością nie zdziwi nikogo fakt, że jednym z najbardziej popularnych rodzajów transportu w obecnych czasach, jest jazda samochodem. Polska znajduje się w czołówce państw z największą ilością aut w przeliczeniu na 1000 mieszkańców. Większość z nas wykorzystuje auto w życiu codziennym jako środek transportu, czy to do pracy, innego miasta, szkoły. Nie zmienia to faktu, że równie chętnie wykorzystujemy auto do podróży zagranicznych. Większość Polaków podróżując do Niemiec wybiera ten właśnie środek transportu. Co w sytuacji, gdy nasze auto ulegnie awarii na niemieckich trasach szybkiego ruchu? Czy istnieje tania alternatywa dla zagranicznych firm świadczących usługę pomoc drogowa 24h?

Polacy, wybierając się za granicę, chętnie korzystają z auta. Częstą destynacją są Niemcy, podróżujemy tam w celach zawodowych oraz rekreacyjnych. Niestety zdarzają się sytuacje, gdy podróż jest przerwana w wyniku usterki lub nieszczęśliwego wypadku. Do takich sytuacji możemy zaliczyć kolizje drogowe, złapanie tzw. gumy, wszelkiego rodzaju usterki uniemożliwiające kontynuowanie bezpiecznej samodzielnej jazdy (uszkodzenie układu kierowniczego, hamulcowego czy oświetlenia). Z tego powodu warto przed podróżą zaznajomić się z ofertą firm świadczących usługę pomoc drogowa 24h na niemieckich trasach.

Pomoc drogowa Hannover jest jedną z firm obsługującą wszelkiego rodzaju zdarzenia drogowe mające miejsce na głównych niemieckich autostradach, jak: A1, A2, A4, A5, A7, A9, A10, A12, A13, A14, A15, A19, A20, A21, A24, A38, A72 i A93. Jeśli do nieprzewidzianej sytuacji drogowej dojdzie poza trasą szybkiego ruchu, to należy pamiętać o tym, że laweta Hannover, poza Hannoverem, świadczy usługi również w innych większych miastach, takich jak: Berlin, Hamburg, Kolonia, Frankfurt, Drezno, Dortmund i wiele, wiele innych. W przypadku tego przewoźnika, możemy mieć pewność, że usługa holowanie 24h zostanie wykonana z należytą starannością oraz z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa, zarówno dla klienta i pozostałych uczestników ruchu. Dodatkowym atutem jest wyszkolona i doświadczona kadra, szeroka gama usług oraz duża flota pojazdów. Co istotne, należy zdawać sobie sprawę z faktu, że tego rodzaju usługi (transport auta Niemcy – Polska) mogą być kosztowne. Laweta Hannover posiada bardzo konkurencyjne ceny, szczególnie na rynku niemieckim, połączone z wysoką jakością usług i ogromnym doświadczeniem.